Aukštos raiškos skaitmeninė televizija Greitas optinis Internetas Telefono ryšys mažiausia kaina
Gyventojams ► Telefonija

Telefonija

SENAS BET PATIKIMAS

Fiksuotas ryšys nuo seno buvo patikimiausia priemonė bendrauti su žmonėmis, esančiais bet kurioje pasaulio vietoje. Šiais, mobiliojo ryšio skvarbos laikais, fiksuoto ryšio monopolizmo išgąsdinti vartotojai nekreipė dėmesio į fiksuoto ryšio tobulėjimą. Tuo tarpu Lietuvoje atsirado IP telefonija – tai ryšio duomenų  perdavimas, naudojant interneto protokolą (IP), visuotinai vadinama interneto telefonija (angl. Internet Telephony arba Voice over IP, VoIP).

VoIP PRANAŠUMAS

Didžiausias IP telefonijos pranašumas – tai jos ekonomiškumas ;  ja itin apsimoka naudotis skambinant į užsienį,  ar Lietuvoje į kitą miestą, nes tarifai yra žymiai mažesni nei skambinant iš fiksuoto ar mobiliojo ryšio telefono.  KAVA vartotojams suteikiama galimybė nemokamai tarpusavyje bendrauti balsu ar siųsti faksus. Skambučiai UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT )ir jų partnerių abonentams taip pat nemokami.
Kitas IP telefonijos privalumas – kokybė. Ji niekuo nenusileidžia tradicinio ryšio kokybei, o jeigu lygintume su mobiliuoju ryšiu, tai netgi ją lenkia.

PAPRASTA KAIP 1, 2, 3!

Naudotis VoIP ryšiu taip pat paprasta kaip ir įprastiniu telefonu.

  • Jūs galėsite naudotis savo turimu telefono aparatu, faksu ar autoatsakikliu, jei pasirinksite KAVA VoIP priedėlį.
  • Jei laidinio telefono aparato neturite - ne bėda, galite rinktis KAVA VoIP telefono apratą.
  • Skambinkite ir siųskite fakso pranešimus į visus fiksuoto ir mobiliojo ryšio tinklus tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
  • Jums nereikia rūpintis įranga - KAVA suteiks naudojimui VoIP adapterį arba telefono aparatą.

Kaip užsisakyti telefono ryšio paslaugas?

Nauji ir esami KAVA klientai gali užsisakyti telefonijos paslaugas  paskambinę trumpuoju numeriu visoje Lietuvoje - 1868, apsilankę KAVA klientų aptarnavimo skyriuje arba užpildę anketą Internete.